WAKACJE
Z KLIMATEM

to cykl pikników rodzinnych z zakresu edukacji ekologicznej, które odbędą się aż w 20 miejscowościach (nad morzem i na Mazurach). 

O PROJEKCIE

Wakacje z Klimatem to wyjątkowe wydarzenie, które podczas tegorocznych wakacji zagości do 20 znanych i lubianych miejscowości turystycznych, w których w miłej i przyjemnej atmosferze będzie można zapoznać się z zagadnieniami z dziedziny ekologi. To wydarzenie dla całej rodziny! 

Planujesz wczasy w Świnoujściu, Pobierowie lub Kołobrzegu? A może wybierasz Łebę lub Mielno? Gdziekolwiek będziesz na wakacjach, będzie tam również cykl pikników rodzinnych! Zobacz harmonogram wydarzenia by zaplanować wczasy nad morzem lub na Mazurach.

Celem projektu jest podnoszenie poziomu świadomości ekologicznej i kształtowanie postaw proekologicznych. Projekt ma poszerzać wiedzę z zakresu gospodarki odpadami, energii odnawialnych oraz ochrony środowiska i przyrody. Warto wiedzieć, że wydarzenie skierowane jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych i ma charakter otwarty.

Zobacz więcej zaplanowanych atrakcji

WAKAJCE Z KLIMATEM - musisz tam być!

W ramach zaplanowanych wydarzeń odbędzie się szereg warsztatów m.in. na temat segregacji śmieci i recyklingu, drzew i ich roli w ekosystemie, bioróżnorodności oraz zielonej energii.

Trasa

https://www.facebook.com/Wakacjezklimatem

Pomysł na wczasy dla każdego!

Bez względu na to czy zamierzasz spędzić wakacje nad morzem, czy też wybierasz się na wczasy na Mazurach - w programie pikników rodzinnych znajdziesz coś dla siebie!

Na pikniki rodzine zaprasza portal e-wczasy.pl oferujący sprawdzone noclegi w Polsce 

e-wczasy.pl - noclegi

https://www.facebook.com/Wakacjezklimatem

© Wakacje z Klimatem - cykl pikników rodzinnych z zakresu edukacji ekologicznej